KIM JESTEŚMY?

Nasz zespół składa się z sześciu wykwalifikowanych lekarzy weterynarii oraz dwóch doświadczonych techników weterynarii, którzy za misję obrali sobie ratowanie zwierząt w potrzebie. Każdego napotkanego pacjenta traktujemy indywidualnie tak, aby zapewnić mu leczenie najwyższej jakości. W naszą pracę wkładamy całe serce, pamiętając o tym, że każde zwierze, jakim się zajmujemy, jest wyjątkowe! Dodatkowo zatrudniamy zoofizjoterapeutę oraz dodatkowy średni personel weterynaryjny. Personel medyczny uczestniczy w wielu szkoleniach naukowych oraz studiach podyplomowych na specjalizacjach chirurgii małych zwierząt oraz radiologia weterynaryjnego.

Przychodnia powstałą we wrześniu 2009 roku.  Początkowo przychodnia dysponowała niewielkim lokalem. Z biegiem czasu oraz silnym naciskiem na rozwój nie tylko samej lecznicy, ale również kompetencji lekarzy w marcu 2015 roku została przeniesiona do nowoczesnego, większego lokalu dysponującego dwoma gabinetami lekarskimi, salą operacyjną, laboratorium i pomieszczeniami socjalnymi. Dla komfortu zarówno ludzi, jak i zwierząt, przygotowana i oddana do użytku została duża poczekalnia wraz ze sklepem i recepcją. Przychodnia od roku 2013 pełni całodobową opiekę nad Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Bytomiu. Współpracuje z wieloma fundacjami działającymi na rzecz ochrony zdrowia zwierząt. Opiekuje się także wieloma profesjonalnymi hodowlami psów i kotów rasowych.
Cały czas się rozwijamy, we wrześniu 2019 roku otwarliśmy nową placówkę w Tarnowskich Górach, gdyż jak się okazało weterynarz w Tarnowskich Górach był niezwykle potrzebny. W obu przychodniach do Państwa dyspozycji jest ten sam personel.

NASZ ZESPÓŁ

MATEUSZ MAZUR LEKARZ WETERYNARII

MATEUSZ MAZURLEKARZ  WETERYNARII

MARTA TWARDOŃ LEKARZ WETERYNARII

MARTA TWARDOŃLEKARZ  WETERYNARII

MACIEJ MARCZYŃSKI LEKARZ WETERYNARII

MACIEJ MARCZYŃSKILEKARZ  WETERYNARII

MIRELLA MRÓZZOOFIZJOTERAPEUTA, TECHNIK WETERYNARII

ALEKSANDRA MOSÓRLEKARZ  WETERYNARII

PIOTR KRÓL LEKARZ WETERYNARII

PIOTR KRÓLLEKARZ  WETERYNARII

SEWERYN HAJDA TECHNIK WETERYNARII

SEWERYN HAJDATECHNIK WETERYNARII